Loading...
Nemokamas pristatymas
Į pradinį puslapį| vienkartiniai garai| ELFBAR geriausio skonio vienkartinių vape bc10000 ledų serija braškių ledų 6T86DN8 - ELF BAR Vilnius

ELFBAR geriausio skonio vienkartinių vape bc10000 ledų serija braškių ledų 6T86DN8 - ELF BAR Vilnius

Modelis: : 6T86DN8

Parastā cena Kaina nerodoma
powerby cards

Americano ledas:
yra populiarus el. cigarečių skonis, žinomas kaip atkartojantis ledinės amerikietiškos kavos, dažniausiai sutinkamos kavinėse, patirtį. ji paprastai siūlo kavos sodrumą kartu su gaiviu ledo pojūčiu. Šis unikalus skonio derinys su išskirtinėmis kavos natomis ir lediniais elementais daro jį tinkamiausiu pasirinkimu tiems, kurie ieško kavos įkvėptų vape. Atsižvelgiant į plačiai paplitusį kavos patrauklumą, „americano ledas“ dažniausiai yra aromatizuotas pasirinkimas tarp kavos entuziastų ir tų, kurie ieško atgaivinančios garinimo patirties. Dėl savo vėsinimo kokybės jis dažnai yra tinkamas pasirinkimas karštam orui, suteikiantis kofeino ir vėsinimo pojūtį.

obuolių ledas:
kuris paprastai atkartoja gaivų pojūtį, kai karštą dieną įkandote traškų, šaltą obuolį. šis skonis sujungia saldžią obuolių esenciją su vėsiu ir gaivinančiu posūkiu. Jis siūlo malonų saldumo ir vėsumo balansą, todėl tai yra aromatingas pasirinkimas tiems, kurie mėgstavaisių įkvėptų ir gaivių vape potyrių. natūralaus obuolių saldumo ir „obuolių ledo“ ledinio elemento derinys suteikia harmoningą ir atgaivinantį garavimo pojūtį. Jei vertinate obuolių skonį ir ieškote garavimo, kuris suteiktų malonų vėsinimo efektą, „obuolių ledas“ gali būti idealus pasirinkimas.

Mėlynas razz ledas:
meistriškai sujungia natūralų mėlynių ir aviečių saldumą su sklandžiai integruotu lediniu elementu, suteikdamas gilų pasitenkinimą ir gaivinantį garavimą. jis švenčia vešlų mėlynių ir aviečių saldumą ir sodrumą, kartu suteikia atgaivinančios vėsos, leidžiančios jaustis žvaliems. šis skonis saldumą harmonizuoja su traškiu vėsumu.

Arbūzų ledas:
puikiai paveldi bc5000 arbūzų ledų skonio privalumus. yra gaivus ir gaivinantis mišinys, kuriame saldus ir sultingas arbūzo skonis derinamas su vėsiu mentolio posūkiu. su kiekvienu įėjimuhale, pajusite gyvą ir sultingą šviežiai supjaustyto arbūzo esenciją. skonis suteikia natūralaus saldumo pliūpsnį, kuris akimirksniu nukelia jus į saulėtą vasaros dieną.

vynuogių ledas:
šis skonis dažnai derina saldžiąsias ir vaisines vynuogių savybes su atšaldytu sensacija. Tai skonis, kuris išlaiko pusiausvyrą tarp natūralaus vynuogių saldumo ir gaivinančios vėsos, todėl yra populiarus pasirinkimas tarp tų, kurie mėgsta vaisių skonį su atgaivinančiu posūkiu. ''vynuogių ledas'' siūlo harmoningą vynuogių saldumo ir ledo šaltumo derinį, suteikiantį puikų ir jauninantį garavimą. jei vertinate vynuogių skonį ir ieškote garavimo, kuriame vaisių saldumas derinamas su gaiviu vėsumu, „vynuogių ledas“ gali būti puikus pasirinkimas.

Persikų ledas:
su Kiekvieną kartą įkvėpdami mėgausitės sodria ir sultinga saulėje prinokusių persikų esencija. skonis atspindi patirtįpuikiai prinokusio persiko įkandimas, suteikdamas jo įgimtą saldumą ir viliojančio aštrumo užuominą jūsų skonio receptoriams. persikų skonis yra autentiškas, užfiksuojant gryniausią vaisiaus formą.
Iškvėpus gomuriu dvelkia gaivus, gaivinantis mentolio vėjelis. ledinis pojūtis prideda gaivų bendrą skonio profilį ir sukuria nuostabų kontrastą su saldžiomis persikų natomis. sultingo persiko ir vėsinančio mentolio derinys sukuria harmoningą mišinį, kuris palieka malonų ir gaivų pojūtį.

  ananasų ledas:
  sujungia natūralų ananasų saldumas ir sultingumas su gaiviu posūkiu. Šis skonis suteikia puikų ananasų skonį ir lydi jaudinantį ledo pojūtį. Paprastai jis pasižymi harmoningu profiliu, kuriame vaisių saldumas susilieja su gaiviu vėsumu. tai puikus pasirinkimas norint atgaivinti, ypač kai reikia pasiimti arba karštu oru.

  braškių ledas:
  sujungia natūralų braškių saldumą ir vaisinę esenciją su gaiviu ledo pojūčiu, todėl tai puikus pasirinkimas norint greitai pasiimti, ypač karštu oru. tai tikrai gaivinanti garų pojūtis.

  Braškių kivių ledas:
  skonis, kuriame harmoningai susilieja braškių saldumas ir kivių aštrumas, paryškinamas gaiviu lediniu posūkiu. Šis mišinys sukuria daugiasluoksnį vaisių skonio profilį, kuris perkels jūsų skonio receptorius į atogrąžų oazę.
  Tai populiarus pasirinkimas, ypač kai reikia atgaivinimo arba kaitriomis dienomis. „Braškių kivių ledas“ išsiskiria kaip vienas labiausiai aromatizuotų skonių mūsų bc10000 modeliui.

  Mėlynių ledas:
  šiame gaminyje prinokusių mėlynių skonis yra žavus ir gaivinantis. Iškvėpdami pajusite gaivų mėtinės vėsos pojūtį. ledinis tonas sustiprina bendrą vėsumą, suteikdamas atjauninantį pojūtį.

  paketą sudaro:
  1 * elfbar bc10000 vienkartinis vape


  Nauji pristatymo proceso ir stebėjimo pranešimai

   

  Mes didžiuojamės galėdami greitai apdoroti jūsų užsakymą, nes dauguma užsakymų iš mūsų gamyklos išsiunčiami greičiau nei per 24 valandas. Didelės paklausos laikotarpiais apdorojimas gali užtrukti iki 72 valandų. Siekdami užtikrinti greitą jūsų siuntų pristatymą, „Vape“ pašto siuntoms naudojame patikimą siuntimo tinklą.

   

  Kasos metu jums bus pateiktas pristatymo būdas ir numatomas pristatymo laikas, kuris gali skirtis atsižvelgiant į jūsų vietą ir vietinį paslaugų teikėją. Kai užsakymas bus apdorotas mūsų įstaigoje, jums bus automatiškai išsiųstas sekimo el.

   

  *Atminkite, kad visas tranzito laikas yra apytikslis ir neįtraukia savaitgalių ar švenčių dienų.

   

  Jei esate JAV vidurio vakarų arba rytinėje dalyje, jūsų užsakymui gali būti taikomas 2 etapų pristatymo procesas.

   

  Norėdami sutaupyti ir sutaupyti siuntimo išlaidų, apsvarstykite galimybę įsigyti masinį užsakymą.

   

  PUDOpoint – atsiėmimo galimybė vietiniame versle

   

  Didžiuojamės galėdami dirbti su PUDOpoint, kad pasiūlytume patogų ir saugų atsiėmimo skaitiklį vietinėje įmonėje šalia jūsų!

   

  Mūsų komanda išsiųs jūsų paketą į PUDO vietą, kurią pasirinkote atsiskaitydami pagal pašto kodo paiešką. Kai užsakymas bus pristatytas į įmonės vietą, el. paštu gausite pranešimą, kad jis paruoštas atsiimti, su adresu, užsakymo numeriu ir darbo valandomis.

   

  Galite pasiimti paketus jums patogiu laiku ir vietoje, nesijaudindami dėl pakuočių, paliktų prie jūsų durų, kol esate išvykę!

   

  Nauja paslaugų aprėptis

   

  Galbūt pastebėsite, kad negalime išsiųsti siuntų kai kuriems mūsų klientams, daugiausia dėl logistinių suvaržymų arba regioninių vežėjų paslaugų trūkumo tam tikrose JAV žemyninės dalies vietose. Tačiau mūsų daugiau nei 20 vietinių regioninių vežėjų siuntų tinklas plečiasi kas savaitę, todėl prisiregistruokite, kad būtumėte informuoti, kai vėl galėsime jums pristatyti!

   

  Jei negalėsime išsiųsti į jūsų paskirties vietą, atsiskaitymo metu bus pateiktas pranešimas. Būtinai patikrinkite mūsų pašto kodo tikrintuvą ir prisiregistruokite gauti pranešimus. Be to, susisiekite su mumis vėliau, nes kiekvieną savaitę pridedame paslaugų aprėptį.

   

  Reikalinga suaugusiųjų parašo paslauga

   

  Pagal federalinę jurisdikciją ir įstatymus, užsakant elektroniniu paštu pakuotes, kuriose yra su elektroninėmis cigaretėmis susijusių produktų, reikės naudoti suaugusiųjų parašo patvirtinimą (21+). Kad gautų šį paketą, gavėjas privalo pristatymo darbuotojui parodyti tinkamos formos valstybinį asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka, kad būtų patvirtintas amžius.

   

  Suaugusiųjų parašo paslaugai reikalingas papildomas 7 USD mokestis, o įkainiai atsispindės atsiskaitymo metu. Jei jums patogiau, mes galime išsiųsti jūsų vape gears įmonės adresu. Negalime išsiųsti į pašto dėžutes.

   

  Pristatymo ir tvarkymo terminai

   

  Gali užtrukti 24–72 darbo valandas, kol jis bus išsiųstas visiems užsakymams. Pasibaigus apdorojimo laikotarpiui, klientui bus automatiškai išsiųstas sekimo el. laiškas, patvirtinantis, kad siuntinys yra paskutiniame įvykdymo etape. Pristatymo būdas ir numatomas pristatymo laikas bus nurodyti kasoje, priklausomai nuo jūsų buvimo vietos.

   

  Tarptautiniai paketai – nėra sąmatos, sekimas parodys judėjimą iš mūsų objekto ir tada, kai jis atvyks į jūsų šalį (jei negavote jokių atnaujinimų, susisiekite su vietine muitinės agentūra).

   

  Pastaba: per įtemptą šventinį sezoną arba išpardavimų bangą apdorojimas gali užtrukti iki 5 darbo dienų. Mūsų komanda kasdien sunkiai dirba, kad klientai gautų siuntas kuo greičiau, todėl labai dėkojame už kantrybę.

   

  Užsakymus apdorojame nuo 8:00 PST iki 16:00 PST pirmadieniais–penktadieniais. Siuntimo vežėjai užsakymų neapdoroja savaitgaliais ir Šventės.

   

  Grąžinti siuntėjui

   

  Visos siuntimo paslaugos teikiamos adresu elfbar5000 savo nuožiūra.

   

  Jei siuntinys mums grąžinamas dėl nepristatyto adreso, pvz., neteisingo ar neišsamaus adreso, mes neprivalome grąžinti pinigų arba siųsti pakaitos prekių savo sąskaita. Jei prekės grąžinamos mums atgal į mūsų įmonę, bus pasiūlyta grąžinti pinigus, atėmus pašto išlaidas.

   

  Jei siuntinys grąžinamas siuntėjui, nes vežėjas negalėjo surinkti suaugusiojo parašo ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, elfbar5000 pasilieka teisę iš užsakymo grąžinimo išskaičiuoti 1 5 USD atsargų papildymo mokestį. Be to, „elfbar5000“ pasilieka teisę iš naujo išsiųsti pakaitinį užsakymą tik po to, kai mums grąžinama ir apdorojama originali pakuotė, ir mes neįsipareigoti jų iš naujo siųsti savo sąskaita.

   

  Valstybės nuostatai

   

  Užsakymai su draudžiamomis prekėmis bus pašalinti ir atšaukti iš užsakymo, su sąlyga, kad visas užsakymas bus atšauktas ir grąžinami pinigai, o likusi paketo dalis bus apdorojama įprastai.

   

  Visi „Vape“ pardavimai buvo apriboti šiose vietose ir gali apimti kitas, čia nenurodytas sritis:

   

  Valstijos – Arkanzasas, Meinas, Oregonas, Juta ir Vermontas

  Miestai – San Franciskas, Ankoridžas

   

  Kvapiųjų E-Liquid pardavimas apsiriboja šiose vietose ir gali apimti kitas čia neišvardytas sritis:

   

  Valstijos – Niujorkas, Naujasis Džersis, Masačusetsas, Rodo sala

  Miestai – Čikaga, Vašingtonas

   

  Atkreipkite dėmesį, kad pateiktas apribojimų sąrašas nėra baigtinis. Apribojimai gali skirtis priklausomai nuo valstijos ir gali būti taikomi įvairioms produktų kategorijoms kiekvienoje jurisdikcijoje visoje šalyje. Be to, kuponų naudojimas gali būti apribotas dėl konkrečios jurisdikcijos apribojimų.

   

  Tarptautiniai užsakymai

   

  Jei atsiskaitymo proceso metu jūsų šalis / valstija nėra sąraše, šiuo metu negalime priimti mokėjimo iš jūsų šalies arba išsiųsti į ją.

   

  Visi parduodami produktai yra išvardyti nebus automatiškai konvertuojami į jūsų vietinę valiutą. elfbar5000 nėra atsakinga už jokius konvertavimo mokesčius, susijusius su tarptautiniais užsakymais.

  Jokie muitai, mokesčiai, PVM ir bet kokie su siuntimo paslaugomis susiję mokesčiai nepadengiami, o klientai yra atsakingi už šiuos mokėjimus. Be to, „elfbar5000“ neatsako už jokius paketus, kuriuos konfiskuoja arba sustabdo valdžios institucijos, arba už jokius mokesčius, kurių reikia tarptautiniams mokesčiams.

   

  Dėl bet kokių priežasčių, dėl kurių siunta patyrė papildomų siuntimo išlaidų, pvz., buvo atmestas muitinės, pristatytas neteisingu adresu arba išsiųstas atgal siuntėjui iš kliento, papildomos išlaidos turi būti išskaičiuotos iš pradinio mokėjimo.

   

  Primygtinai rekomenduojame susisiekti su vietinėmis valdžios institucijomis dėl daugiau taisyklių ir reglamentų, susijusių su elektroninėmis cigaretėmis ir garinimo gaminiais.

   

  Pamesti ir nepristatyti paketai

   

  Už prarastas ar nepristatytas pakuotes neatsakome elfbar5000, o visas problemas, kylančias dėl negautų paketų, turi išspręsti klientas, naudodamasis trečiosios šalies vežėju. elfbar5000 stengiasi išlaikyti ir išspręsti tokius klausimus, o apie visas klaidingas pristatymo problemas reikia pranešti per 48 valandas nuo paskutinio stebėjimo atnaujinimo.

   

  „elfbar5000“ nebus atsakinga už siuntas, kurios rodomos kaip Pristatytos, kai jos išsiunčiamos trečiosioms šalims siuntų vežėjams. Bet kokios problemos, kylančios dėl tokių siuntų, kurios pažymėtos kaip pristatytos klientas turi išspręsti su trečiosios šalies siuntimo įmone.

   

  Atkreipkite dėmesį, kad dėl klaidingų ir neišsamių vartotojo įvestų adresų pateikimo gali atsirasti vėlavimų, grąžinimų ir kitų problemų, kurios turės įtakos sėkmingam užsakymo pristatymui. elfbar5000 neatsako už visas išlaidas, susijusias su klaidingu ir neteisingu vartotojo įvestu adreso pateikimu.

   

  Kaip siunčiamos atsarginės dalys?

   

  Visos pakaitinės siuntos ir garantinės siuntos siunčiamos naudojant standartinį pristatymą.

   

   

   

  ELFBAR geriausio skonio vienkartinių vape bc10000 ledų serija braškių kivių ledukai 6T86DN2 - ELFBAR Lithuania €18.76 ELFBAR geriausio skonio vienkartinių vape bc10000 ledų serija braškių kivių ledukai 6T86DN2 - ELFBAR Lithuania ELFBAR geriausio skonio vienkartinių vape bc10000 ledų serija mėlynas razz ledas 6T86DN1 - ELFBAR Lietuva ELFBAR geriausio skonio vienkartinių vape bc10000 ledų serija mėlynas razz ledas 6T86DN1 - ELFBAR Lietuva €18.76
  Paypal Visa Payments
  Copyright © 2024 Elfbar5000.

  ĮSPĖJIMAS: produktai parduodami Elfbar5000.com gali būti nikotino – labai priklausomybę sukeliančios cheminės medžiagos. Svetainėje siūlomi gaminiai nėra skirti naudoti nepilnamečiams iki 18 metų, nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, asmenims, turintiems problemų su širdies ir kraujagyslių ligomis, asmenims, turintiems traukulių sutrikimų, arba visiems, kurie dėl medicininių priežasčių turėtų vengti vartoti tabako ar nikotino gaminius. Elektronines cigaretes visada laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Nauji pristatymo proceso ir stebėjimo pranešimai

   

  Mes didžiuojamės galėdami greitai apdoroti jūsų užsakymą, nes dauguma užsakymų iš mūsų gamyklos išsiunčiami greičiau nei per 24 valandas. Didelės paklausos laikotarpiais apdorojimas gali užtrukti iki 72 valandų. Siekdami užtikrinti greitą jūsų siuntų pristatymą, „Vape“ pašto siuntoms naudojame patikimą siuntimo tinklą.

   

  Kasos metu jums bus pateiktas pristatymo būdas ir numatomas pristatymo laikas, kuris gali skirtis atsižvelgiant į jūsų vietą ir vietinį paslaugų teikėją. Kai užsakymas bus apdorotas mūsų įstaigoje, jums bus automatiškai išsiųstas sekimo el.

   

  *Atminkite, kad visas tranzito laikas yra apytikslis ir neįtraukia savaitgalių ar švenčių dienų.

   

  Jei esate JAV vidurio vakarų arba rytinėje dalyje, jūsų užsakymui gali būti taikomas 2 etapų pristatymo procesas.

   

  Norėdami sutaupyti ir sutaupyti siuntimo išlaidų, apsvarstykite galimybę įsigyti masinį užsakymą.

   

  PUDOpoint – atsiėmimo galimybė vietiniame versle

   

  Didžiuojamės galėdami dirbti su PUDOpoint, kad pasiūlytume patogų ir saugų atsiėmimo skaitiklį vietinėje įmonėje šalia jūsų!

   

  Mūsų komanda išsiųs jūsų paketą į PUDO vietą, kurią pasirinkote atsiskaitydami pagal pašto kodo paiešką. Kai užsakymas bus pristatytas į įmonės vietą, el. paštu gausite pranešimą, kad jis paruoštas atsiimti, su adresu, užsakymo numeriu ir darbo valandomis.

   

  Galite pasiimti paketus jums patogiu laiku ir vietoje, nesijaudindami dėl pakuočių, paliktų prie jūsų durų, kol esate išvykę!

   

  Nauja paslaugų aprėptis

   

  Galbūt pastebėsite, kad negalime išsiųsti siuntų kai kuriems mūsų klientams, daugiausia dėl logistinių suvaržymų arba regioninių vežėjų paslaugų trūkumo tam tikrose JAV žemyninės dalies vietose. Tačiau mūsų daugiau nei 20 vietinių regioninių vežėjų siuntų tinklas plečiasi kas savaitę, todėl prisiregistruokite, kad būtumėte informuoti, kai vėl galėsime jums pristatyti!

   

  Jei negalėsime išsiųsti į jūsų paskirties vietą, atsiskaitymo metu bus pateiktas pranešimas. Būtinai patikrinkite mūsų pašto kodo tikrintuvą ir prisiregistruokite gauti pranešimus. Be to, susisiekite su mumis vėliau, nes kiekvieną savaitę pridedame paslaugų aprėptį.

   

  Reikalinga suaugusiųjų parašo paslauga

   

  Pagal federalinę jurisdikciją ir įstatymus, užsakant elektroniniu paštu pakuotes, kuriose yra su elektroninėmis cigaretėmis susijusių produktų, reikės naudoti suaugusiųjų parašo patvirtinimą (21+). Kad gautų šį paketą, gavėjas privalo pristatymo darbuotojui parodyti tinkamos formos valstybinį asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka, kad būtų patvirtintas amžius.

   

  Suaugusiųjų parašo paslaugai reikalingas papildomas 7 USD mokestis, o įkainiai atsispindės atsiskaitymo metu. Jei jums patogiau, mes galime išsiųsti jūsų vape gears įmonės adresu. Negalime išsiųsti į pašto dėžutes.

   

  Pristatymo ir tvarkymo terminai

   

  Gali užtrukti 24–72 darbo valandas, kol jis bus išsiųstas visiems užsakymams. Pasibaigus apdorojimo laikotarpiui, klientui bus automatiškai išsiųstas sekimo el. laiškas, patvirtinantis, kad siuntinys yra paskutiniame įvykdymo etape. Pristatymo būdas ir numatomas pristatymo laikas bus nurodyti kasoje, priklausomai nuo jūsų buvimo vietos.

   

  Tarptautiniai paketai – nėra sąmatos, sekimas parodys judėjimą iš mūsų objekto ir tada, kai jis atvyks į jūsų šalį (jei negavote jokių atnaujinimų, susisiekite su vietine muitinės agentūra).

   

  Pastaba: per įtemptą šventinį sezoną arba išpardavimų bangą apdorojimas gali užtrukti iki 5 darbo dienų. Mūsų komanda kasdien sunkiai dirba, kad klientai gautų siuntas kuo greičiau, todėl labai dėkojame už kantrybę.

   

  Užsakymus apdorojame nuo 8:00 PST iki 16:00 PST pirmadieniais–penktadieniais. Siuntimo vežėjai užsakymų neapdoroja savaitgaliais ir Šventės.

   

  Grąžinti siuntėjui

   

  Visos siuntimo paslaugos teikiamos adresu elfbar5000 savo nuožiūra.

   

  Jei siuntinys mums grąžinamas dėl nepristatyto adreso, pvz., neteisingo ar neišsamaus adreso, mes neprivalome grąžinti pinigų arba siųsti pakaitos prekių savo sąskaita. Jei prekės grąžinamos mums atgal į mūsų įmonę, bus pasiūlyta grąžinti pinigus, atėmus pašto išlaidas.

   

  Jei siuntinys grąžinamas siuntėjui, nes vežėjas negalėjo surinkti suaugusiojo parašo ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, elfbar5000 pasilieka teisę iš užsakymo grąžinimo išskaičiuoti 1 5 USD atsargų papildymo mokestį. Be to, „elfbar5000“ pasilieka teisę iš naujo išsiųsti pakaitinį užsakymą tik po to, kai mums grąžinama ir apdorojama originali pakuotė, ir mes neįsipareigoti jų iš naujo siųsti savo sąskaita.

   

  Valstybės nuostatai

   

  Užsakymai su draudžiamomis prekėmis bus pašalinti ir atšaukti iš užsakymo, su sąlyga, kad visas užsakymas bus atšauktas ir grąžinami pinigai, o likusi paketo dalis bus apdorojama įprastai.

   

  Visi „Vape“ pardavimai buvo apriboti šiose vietose ir gali apimti kitas, čia nenurodytas sritis:

   

  Valstijos – Arkanzasas, Meinas, Oregonas, Juta ir Vermontas

  Miestai – San Franciskas, Ankoridžas

   

  Kvapiųjų E-Liquid pardavimas apsiriboja šiose vietose ir gali apimti kitas čia neišvardytas sritis:

   

  Valstijos – Niujorkas, Naujasis Džersis, Masačusetsas, Rodo sala

  Miestai – Čikaga, Vašingtonas

   

  Atkreipkite dėmesį, kad pateiktas apribojimų sąrašas nėra baigtinis. Apribojimai gali skirtis priklausomai nuo valstijos ir gali būti taikomi įvairioms produktų kategorijoms kiekvienoje jurisdikcijoje visoje šalyje. Be to, kuponų naudojimas gali būti apribotas dėl konkrečios jurisdikcijos apribojimų.

   

  Tarptautiniai užsakymai

   

  Jei atsiskaitymo proceso metu jūsų šalis / valstija nėra sąraše, šiuo metu negalime priimti mokėjimo iš jūsų šalies arba išsiųsti į ją.

   

  Visi parduodami produktai yra išvardyti nebus automatiškai konvertuojami į jūsų vietinę valiutą. elfbar5000 nėra atsakinga už jokius konvertavimo mokesčius, susijusius su tarptautiniais užsakymais.

  Jokie muitai, mokesčiai, PVM ir bet kokie su siuntimo paslaugomis susiję mokesčiai nepadengiami, o klientai yra atsakingi už šiuos mokėjimus. Be to, „elfbar5000“ neatsako už jokius paketus, kuriuos konfiskuoja arba sustabdo valdžios institucijos, arba už jokius mokesčius, kurių reikia tarptautiniams mokesčiams.

   

  Dėl bet kokių priežasčių, dėl kurių siunta patyrė papildomų siuntimo išlaidų, pvz., buvo atmestas muitinės, pristatytas neteisingu adresu arba išsiųstas atgal siuntėjui iš kliento, papildomos išlaidos turi būti išskaičiuotos iš pradinio mokėjimo.

   

  Primygtinai rekomenduojame susisiekti su vietinėmis valdžios institucijomis dėl daugiau taisyklių ir reglamentų, susijusių su elektroninėmis cigaretėmis ir garinimo gaminiais.

   

  Pamesti ir nepristatyti paketai

   

  Už prarastas ar nepristatytas pakuotes neatsakome elfbar5000, o visas problemas, kylančias dėl negautų paketų, turi išspręsti klientas, naudodamasis trečiosios šalies vežėju. elfbar5000 stengiasi išlaikyti ir išspręsti tokius klausimus, o apie visas klaidingas pristatymo problemas reikia pranešti per 48 valandas nuo paskutinio stebėjimo atnaujinimo.

   

  „elfbar5000“ nebus atsakinga už siuntas, kurios rodomos kaip Pristatytos, kai jos išsiunčiamos trečiosioms šalims siuntų vežėjams. Bet kokios problemos, kylančios dėl tokių siuntų, kurios pažymėtos kaip pristatytos klientas turi išspręsti su trečiosios šalies siuntimo įmone.

   

  Atkreipkite dėmesį, kad dėl klaidingų ir neišsamių vartotojo įvestų adresų pateikimo gali atsirasti vėlavimų, grąžinimų ir kitų problemų, kurios turės įtakos sėkmingam užsakymo pristatymui. elfbar5000 neatsako už visas išlaidas, susijusias su klaidingu ir neteisingu vartotojo įvestu adreso pateikimu.

   

  Kaip siunčiamos atsarginės dalys?

   

  Visos pakaitinės siuntos ir garantinės siuntos siunčiamos naudojant standartinį pristatymą.

   

   

   

  Product Inquiry Popup

  Size Guide

  This is a standardised guide to give you an idea of what size you will need, however some brands may vary from these conversions.

  Ready to Wear Clothing

  Size XXS - XS XS - S S - M M - L L - XL XL - XXL
  UK 6 8 10 12 14 16
  US 2 4 6 8 10 12
  Italy (IT) 38 40 42 44 46 48
  France (FR/EU) 34 36 38 40 42 44
  Denmark 32 34 36 38 40 42
  Russia 40 42 44 46 48 50
  Germany 32 34 36 38 40 42
  Japan 5 7 9 11 13 15
  Australia 6 8 10 12 14 16
  Korea 33 44 55 66 77 88
  China 160/84 165/86 170/88 175/90 180/92 185/94
  Jeans 24-25 26-27 27-28 29-30 31-32 32-33